Јесењи Крос 18. октобар 2016. године Банатски Двор

Штампа

    У уторак 18. Октобра организован је традиционални Јесењи крос у Банатском Двору. На кросу су учествовали ученице и ученици свих Основних школа наше општине. Све трке носиле су назив „Трка за срећније детињство“ јер су се и ове године у организацију активно укључили активисти и представници Црвеног крста Општине Житиште. Спортски савез обезбедио је бесплатан превоз за све учеснике, ужину, освежавајуће напитке, медаље, здравствену заштиту, а велику помоћ имали смо од домаћина Основне школе „Ђура Јакшић“ Банатски Двор и Фудбалског клуба „Будућност“ и Месне заједнице.

 

РЕЗУЛТАТИ:

Први разред девојчице (200 метара): 1. Катарина Јанку ОШ „Ђорђе Кошбук“ Торак, 2. Милица Николић ОШ „Ђура Јакшић“ Међа, 3. Рац Корнелија ОШ „Ади Ендре“ Торда.

Први разред дечаци (200 метара): 1. Лука Шолаја ОШ „Свети Сава“ Житиште, 2. Иван Шари ОШ „Ади Ендре“ Торда, 3. Дарко Вираг ОШ „ Милош Црњански“ Српски Итебеј.

Други разред девојчице (300 метара): 1. Данијела Димић ОШ „Ђура Јакшић“ Банатски Двор, 2. Сара Стојановић ОШ „Ђура Јакшић“ Међа, 3. Катарина Марковић ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј.

Други разред дечаци (300 метара): 1. Владан Кесић ОШ „Ђура Јакшић“ Банатски Двор, 2. Петар Михајловић ОШ „Алекса Шантић“ Равни Тополовац, 3. Миле Филипов ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј.

Трећи разред девојчице (350 метара): 1. Река Б Варга ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј, 2. Теодора Маринков ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј, 3. Милица Ђурић ОШ „Свети Сава“ Житиште.

Трећи разред дечаци (350 метара): 1. Алекса Кузман ОШ „Алекса Шантић“ Равни Тополовац, 2. Марко Глушац ОШ „Свети Сава“ Житиште, 3. Младен Петровић ОШ „Ђорђе Кошбук“ Торак.

Четврти разред девојчице (400 метара): 1. Катарина Кош ОШ „Милош Црњански“ Хетин, 2. Милица Маљковић ОШ „Никола Тесла“ Банатско Карађорђево, 3. Шимон Анета ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј.

Четврти разред дечаци (400 метара): 1. Зоран Филипов ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј, 2. Стефан Дарабош ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј, 3. Милован Савић ОШ „Свети Сава“ Житиште.

Пети разред девојчице (400 метара): 1. Теодора Пудар ОШ „Алекса Шантић“ Равни Тополовац, 2. Милана Дрљача ОШ „Свети Сава“ Житиште, 3. Нада Миленковић ОШ „Никола Тесла“ Банатско Карађорђево.

Пети разред дечаци (500 метара): 1. Тома Акош ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј, 2. Филип Паунеску ОШ „Ђорђе Кошбук“ Торак, 3. Немања Ђурић ОШ „Свети Сава“ Житиште.

Шести разред девојчице (400 метара): 1. Алиса Шајин ОШ „Ђорђе Кошбук“ Торак, 2. Мирјана Матић ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј, 3. Теодора Ђуричић ОШ „Алекса Шантић“ Равни Тополовац.

Шести разред дечаци (500 метара): 1. Давид Филеп ОШ „Ђура Јакшић“ Банатски Двор, 2. Виктор Вираг ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј, 3. Манга Маћаш ОШ „Ади Ендре“ Торда.

Седми разред девојчице (500 метара): 1. Марина Тривуновић ОШ „Ђура Јакшић“ Банатски Двор, 2. Ванеса Петровић ОШ „Ђорђе Кошбук“ Торак, 3. Маријана Тривуновић ОШ „Свети Сава“ Житиште.

Седми разред дечаци (600 метара): 1. Тодор Сивчевић ОШ „Ђура Јакшић“ Банатски Двор, 2. Новица Божић ОШ „Свети Сава“ Житиште, 3. Милош Ружин ОШ „Ђура Јакшић“ Међа.

Осми разред девојчице (500 метара): 1. Милица Јовановић ОШ „Алекса Шантић“ Равни Тополовац, 2. Анастазија Сабо ОШ „Милош Црњански“ Српски Итебеј, 3. Сања Њергеш ОШ „Ђура Јакшић“ Банатски Двор.

Осми разред дечаци (600 метара): 1. Милан Мијатовић ОШ „Свети Сава“ Житиште, 2. Миливој Зорић ОШ „Петар Кочић“ Ћестерег, 3. Недељко Тривуновић ОШ „Ђура Јакшић“ Банатски Двор.

Thursday the 23rd. Спортски савез Општине Житиште